Grupa SANITEC na targach ISH we Frankfurcie
Marki KERAMAG i KORALLE zaprezentowały najnowsze trendy w stylistyce produktów sanitarnych.

Innowacyjne rozwiązania, designerskie produkty, ekologiczne podejście i cała gama użytkowych udogodnień – oto podsumowanie tegorocznej edycji największych na świecie targów wyposażenia łazienek i urządzeń sanitarnych.

Za nami globalne targi wyposażenia łazienek, systemów grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz instalacji wodnych. Imponujące wydarzenie we Frankfurcie co roku gromadzi setki wystawców – w tym liderów branży ceramicznej.

Tegoroczne edycja zaskoczyła rozmachem i atrakcyjnością oferty. Najnowsze trendy dyktowała między innymi Grupa Sanitec, która zaprezentowała kilka produktowych nowości. Premierę miała m.in. linia mebli łazienkowych Silk, seria myDay, a także kolekcja Preciosa 2.

W stylistyce dominowały proste formy - zarówno w ceramice, jak i meblach łazienkowych. Zaokrąglone linie przełamywały surowość geometrycznych kształtów, dodając nowym produktom lekkości i wdzięku. Poza nowoczesnym designem zaprezentowano także unikalne rozwiązania zwiększające komfort użytkownika. Popularnością cieszyły się funkcjonalne toaletki łazienkowe (praktyczny sposób na przechowywanie akcesoriów do makijażu), podświetlane lustra, czy eleganckie i pojemne stołeczki, na których można nie tylko przysiąść przed kąpielą, ale także wykorzystać jako pojemnik na ręczniki i przybory toaletowe.

Zainteresowanie wzbudziła także seria dla przedszkolaków – kolorowe szafki, sedesy i umywalki zachwyciły zwiedzających. Ciekawym rozwiązaniem komunikacyjnym podczas targów były także wszechobecne iPady, dzięki którym przejrzenie pełnej oferty marek Keramag i Koralle okazało się nadzwyczaj łatwe.

„Tegoroczna edycja targów ISH była dla nas bardzo udana” – komentował Marek Petraszek, Showroom Specialist, który reprezentował Grupę Sanitec, na co dzień sprawujący nadzór nad podkrakowskim salonem ekspozycyjnym marki KOŁO w Modlniczce. „Staramy się aranżować nasze stoisko w taki sposób, by pokazać produkty w rzeczywistym otoczeniu – dlatego ekspozycja przygotowana była z najwyższą starannością. Goście pytali przede wszystkim o sprawdzone rozwiązania, ale także o nowości z sektora Bath&Shower, jak choćby kabiny prysznicowe S600, czy te, które projektował dla nas włoski designer, Antonio Citterio”.

W najbliższym czasie przed nami polskie premiery ISH’owych nowości – już na początku kwietnia w ofercie KOŁO dostępna będzie nowa seria ceramiczna Preciosa 2 oraz kabina prysznicowa S600. Ponadto na rynek wejdzie seria mebli Domino XL.

Wydarzenia powiązane z tym artykułem

Zaloguj się, aby móc dodawać wydarzenia do swojego kalendarza!

Do tego artykułu nie ma przypisanych żadnych wydarzeń.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje.

KALENDARZ

W najbliższym czasie nie odbędą się żadne wydarzenia.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010 Sanitec KOŁO Sp. z o.o.
Infolinia   0 801 17 17 17